<<< zpět na seznam

4 násobná kontrola těsnosti vík palivových jednotek

Popis:  Zařízení ke zkoušení těsnosti několika typů vík palivových jednotek je součástí rozsáhlejší montážní linky.
Zařízení je 4-násobné. Jednotlivá pracoviště pracují v součinnosti. Sada testů probíhá střídavě na jedné nebo druhé dvojici pracovišť, na volné dvojici probíhá zakládání nových a vyjímání zkontrolovaných dílů. Dvojice pracovišť jsou uzavírány střídavě posuvnými dveřmi. V rámci jednoho cyklu stroje je možné testovat na jednotlivých pracovištích různé typy dílů.
Tlakové zkoušky jsou prováděny dvěma QUALITEKy. Na sestavách vík se provádějí tři následné zkoušky. Těsnost víka, těsnost Stuffer pinů a těsnost svaru krytu. Dále je na pracovištích kontrolována značka z předchozí operace a po OK zkoušce je víko označeno studeným trnem.
Stanice komunikuje výsledky testů na jednotlivých pracovištích pomocí modemu EWON a FTP serveru formou textových souborů obsahujících informace pro další části linky.

Rozsah dodávky:  kompletní dodávka elektrické části stroje, řídicí systém SIMATIC S7-300, obslužný dotykový panel TP177B, parametrizace a komunikace s QUALITEKy. Vzdálená správa systému s použitím modulu EWON. Anglická a Česká lokalizace operátorského panelu.

<<< zpět na seznam
© Liware s.r.o. 2006 - 2010