O společnosti

  Společnost Liware s.r.o. byla založena v roce 2006, po předchozím dlouholetém působení zakladatelů firmy v  oboru průmyslové automatizace.

  Zaměření společnosti je především na vývoj a výrobu jednoučelových strojů a zařízení, zkušebních zařízení, nasazení řídicích systémů do nových i stávajících výrobních zařízení, rekonstrukce a rozšíření starších strojů a zařízení, nasazení kamerových inspekčních systémů.

  V druhé polovině roku 2007 jsme rozšířili naši působnost o další oblast, kterou je návrh, vývoj a implementace zakázkového software pro PC. Programujeme databázové aplikace na klíč, software pro řízení technologií pomocí PC, programové vybavení pro sběr, archivaci a vizualizaci dat. V  oblasti vývoje software se snažíme využívat také open source projekty se solidní podporou a  svobodný software obecně, což vede ke snížení nákladů jak na straně provozních výdajů naší firmy, tak na straně nákladů nutných na realizaci SW zakázky. V mnohých případech jsou taková řešení výkonově zcela srovnatelná s  proprietálním SW.

  Při tvorbě aplikací používáme jazyky C++, JAVA, PHP... a databáze mySQL, MSSQL,Firebird a další.

více informací >>>
© Liware s.r.o. 2006 - 2010